Inschrijvingsvoorwaarden 2016-2017

  • Instappen voor groepslessen kan enkel bij de start van nieuwe cursussen medio september.  Inschrijven kan tot 10/09/2016 door het inschrijvingsformulier terug te bezorgen en het lidgeld te betalen.  Wie de eerste les administratief niet in orde is kan niet deelnemen.
  • De minimumleeftijd voor deelname is 12 jaar.
  • Cursisten die het lidgeld op jaarbasis (periode september-juni) betalen zijn automatisch verzekerd voor gebeurlijke lichamelijke ongevallen tijdens de trainingen.  Wie meerdere lesmodules wil combineren kan kiezen uit verschillende mogelijkheden.  Het lidgeld dient ten laatste op 10/09/2016 betaald te zijn en is niet terugbetaalbaar, noch overdraagbaar.
  • Bij eventuele gezondheidsproblemen raden we aan om eerst uw dokter te raadplegen alvorens de training aan te vatten.
  • Het dragen van een bril tijdens de trainingen wordt afgeraden (net zoals sieraden en uurwerken!).  We adviseren om te opteren voor lenzen of een veiligheidsbril.  Wie toch een gewone bril draagt doet dit volledig op eigen risico.  Gebeurlijke schade ten gevolge hiervan zal niet worden vergoed.
  • Wanneer een cursus volzet raakt zullen de vroegste inschrijvers (in volgorde van betaling) voorrang genieten. Chinese Boxing Club behoudt ook steeds het recht om bij onvoldoende inschrijvingen een cursus te annuleren (in dit geval wordt uw volledige cursusbijdrage terugbetaald).
  • Tijdens het werkjaar kan er eens een les wegvallen tijdens schoolvakanties, op feestdagen of door onbeschikbaarheid van de zalen.  Onze leden worden hiervan altijd op de hoogte gebracht tijdens de wekelijkse trainingen en worden er steeds nog eens aan herinnerd via onze facebookpagina, website of nieuwsbrief.